03-5473613 | אוסישקין 50, רמת השרון | שעות פתיחה: א'-ה' 12:00-20:00 / ו' וערבי חג 10:30-15:30

Strymon Sunset Dual Overdrive

יש לך את המוצר הזה? כתוב חוות דעת ועזור לגולשים אחרים!

כל הדרייבים שבעולם, בפדאל אחד
ה-Strymon Sunset יספק לכם את מעגלי האוברדרייב הטובים ביותר שיש, עם יכולות התאמה אישית עבור טווח עצום של דרייב. סטריימון חקרו שישה סוגי מעגלים שנמצאים בפדאלי הדרייב והבוסט אייקוניים והכניסו את כולם בתוך פדאל אחד עם שני ערוצים.

ה-Sunset הוא פדאל אוברדרייב בעל שני ערוצים עצמאיים הניתנים להתאמה אישית המציע צלילים יוצאים מן הכלל שישתלבו באופן מושלם עם המגבר שלכם. עם שישה מעגלים שונים שניתן לשרשר איך שתרצו - כל ערוץ לחוד, שניהם ביחד כאשר ערוץ A ראשון ולהיפך. בעזרת הפדאל תוכלו לדחוף את המגבר איך שתרצו מסאונד יותר "מגברי ודרייבי" עד לפאז מלוכלך וכל מה שבאמצע.

סטריימון מודעים לעניין החיפוש האינסופי אחר פדאל האוברדרייב המושלם עם הטון המושלם. לכן, הם עשו סקר ביקורתי ומעמיק כדי על מנת שיוכלו להביא לכם את הדרייבים האיכותיים ביותר שיש. לכל אחד מהערוצים של ה-Sunset יש רק כפתור טון אחד, כך שתוכלו לכוון בזריזות את הסאונד שתרצו. טווח הפתור ניתן לכיול אישי כדי להשיג את אופי הדרייב הרצוי.

• שישה מעגלי אוברדרייב/בוסט קלאסיים בפדאל דרייב דו-ערוצי
• בעל אפשרות שרשור של כל ערוץ לחוד, או שניהם ביחד בכל סדר שתרצו
• מעגל JFET Class-A אנלוגי עם עד 20dB של גיין אנלוגי לסאונד אותנטי
• מעגל SHARC DSP מתקדם יוצר מחדש את המורכבות ההרמונית והסאונד העשיר של דרייב אנלוגי
• כולל את הכפתורים המוכרים של דרייב, טון וווליום ומפסק בהירות
• מערכת הפתחתת רעשים אופציונלית להשתקת פידבקים ורעשי גיין כאשר לא מנגנים
• יציאת אקספרשן לשימוש לשליטה על כל כל כפתור או על הווליום
• עם ה-MiniSwitch תוכלו להכין ולשחזר את הפריסטים החביבים עליכם
• מפסק טרו בייפאס או באפר אנלוגי

כל הפדאלים של Strymon מגיעים עם שנה אחריות וספק כוח של 9VDC.

זמינות: במלאי

מחיר מחירון: 1,544 ₪

מחיר באתר 1,390 ₪

מחיר מחירון: 1,544 ₪

מחיר באתר 1,390 ₪
Strymon

קניה מאובטחת SSL

משלוחים חינם לכל הארץ אפשרות לאיסוף עצמי

עד 12 תשלומים ללא ריבית בכרטיס אשראי

תשלום ב-PayPal

אפשרות החזרה/החלפה

מידע מפורט

מידע מפורט

 שישה מעגלים קלאסיים
מעגלי ה-JFET האנלוגיים יבטיחו תגובה דינמית לאופן הנגינה שלכם ויתאימו אליה כמו כפפה. מעגל ה-DSP המדויק של ה-Sunset מספק מורכבות דינמית וסיפוק נגינתי בכל זמן. שילוב שני האלמנטים הללו ייתנו לכם דרייב אותנטי בשילוב כל יתרונות הדיגיטל.

 מעגלי הדרייב של ערוץ A
ה-Ge Overdrive משלב את הנגינה הרכה של דיודות גרמניום עם חיבור תקבילי שמשתלב בסיגנל יבש כאשר טון הדרייב מונמך. כאשר מגבירים את כמות הגיין תדרי ה-LOW-MID מודגשים על מנת לייצר תגובה שמנה עם הדיקות. אוברדרייב זה יעגל וישמין סאונד של סינגל קוילס ונותן פוש רציני להאמבקרים שלכם.

ה-Texas Overdrive מספק דרייב רך יחסית שעבר סינון לפני ואחרי מעגל הגיין על מנת לייצר דרייב חלק ודינמי. הסיגנל המקורי נשמר גם כאשר תגבירו את כמות הגיין - מושלם לבלוז ולמי שרוצה לקבל סאונד יותר שמן עם קפיצת מידריינג'.

מעגלי הבוסט של ערוץ A
מצב ה-Treble מספק טרבל בוסטר שמוריד את התדרים הנמוכים כאשר מעלים את כפתור הטון - מושלם אם תרצו לקבל סאונד יותר הדוק מהאובדרייב המגברי שלכם או בכדי לתת בוסט לפדאל גיין אחר שהוא קצת רופף בנמוכים. כוון כפתור הטון כלפי מטה יעצים את תחומ הנמוכים כך שזהו בוסט ורסטילי במיוחד.

מעגלי הדרייב של ערוץ B
ה-2stage Overdrive משלב בין מעגל דרייב רך ומעגל דרייב כבד כך שנוצר דרייב מורכב עם טווח גיין עצום. מבנה האקולייזר שומר על הנמוכים בזמן שהוא מוסיף "בשר" על מנת לדחוף את המגבר שלכם קדימה. האוברדרייב הזה בקלות ייקח אתכם מקראנץ' אדיר לדרייב נושך למדי.

ה-Hard Overdrive עושה שימוש במעגל דרייב כבד עם מגוון רחב של גיינים שקרובים לפאז באופיהן כאשר מסובבים את טון הדרייב עד הסוף. בגיין נמוך, מקבלים קראנץ' מלוכלך מעט עם פדאל הדרייב הורסטילי הזה. כפתור הטון רחב הטווח יאפשר לכם לעצב את הגבוהים מחלקים לרועשים.

מעגל הבוסט של ערוץ B
מעגל ה-JFET הוא בוסט נקי שמגביר את הסיגנל עם דינמיות ותגובות מהירות שנוצרו מתוך מעגל זה. ככל שתעלו את כמות הדרייב הסיגנל נעשה עגול וחם יותר. זוהי אופציה נהדרת למי שצריך קצת יותר כוח למגבר שלו.

שרשור מיועל
משחר הזמנים כאשר פדאלי אוברדרייב תוכננו רק על מנת לדחוף מגבר לקבל סאונד אוברדייב עדין גם בכמויות ווליום משוגעות, נגנים התפתחו עם השנים וחשקו בסאונד שכבתי ורב גווני. שרשור נותן לכם את האפשרות לקבל סאונד יותר מגוון בבורד. ניתן למצוא דרייב שנשמע טוב כשלעצמו ואז לשלב אותו עם פדאל דרייב אחר כדי לקבל מימדים חדשים לסאונד שלכם. ה-Sunset מאפשר לכם להשתמש בכל אחד ממעגלי האוברדרייב כשלעצמם או לשרשר את הדרייב של ערוץ A עם ערוץ B, או להיפך, או שניהם ביחד במקביל! אפשרויות ניתוב הסאונד בפדאל נבחרו בקפידה בכדי לספק את שילובי הסאונד הכי טובים שיש בדרייב שפשוט מוריד מכם את כל החיפוש אחרי הפדאל הנכון.

אז.. דיגיטלי או אנלוגי? למה לא שניהם!
מאפייני האינפוט של ה-Sunset מציעים מעגל JFET Class-A שנותנים עד 20dB של גיין אנלוגי טהור. עם השיטה המשולבת של סטריימון תקבלו את כל הטוב מהעולם הדיגיטלי ומהעולם האנלוגי יחדיו: מעגל ה-JFET מספק טאץ' יוצא דופן עם דינמיות ורגישות מטורפת לגיטרה שלכם בזמן שמעגל ה-SHARC DSP מייצג את הרמה הנהדרת של מורכבות ותגובה כשתרצו לשמוע אותה.

הגדירו את שרשור הדרייב שלכם
מפסק 3 המצבים של פדאל ה-Sunset משפיע באופן רב על הסיגנל ועל שרשור הדרייבים. ניתן להריץ את הדרייבים בטור, בטור הפוך או במקביל! והכל רק בנגיעת מפסק.

מפסק שלושה מצבי הבהירות נועד כדי להתאים לתדרים הגבוהים ביותר בסיגנל האאוטפוט שלכם. מצב המינוס מרכך את הגבוהים ויעבוד היטב עם מגברים בעלי סאונד בהיר. מצב הניוטרל נותן גבוהים מאוזנים ויעבוד עם מגוון רחב של מגברים ורמקולים. מצב הפלוס ייתן גבוהים מורחבים ויעבוד היטב עם מגברים חמים ושמנים.

ה-Sunset מכיל כפתור הפחתת רעש אופציונלית להורדת רעשי האמ, באז ופידבקים כאשר לא מנגנים. עם מערכת זיהוי אותות מתקדמת המעבר להפחתת הרעשים נעשיה באופן חלק במיוחד לכל סוגי דינמיקת האותות כמו נגינת סטקטו או תווים שמנוגנים בססטיין ארוך ואיטי.

ה-Sunset מאפשר לכם לשמור את ההגדרות החביבות עליכם ולשחזר אותן מתי שתרצו. רק חברו את ה-MiniSwitch או כל פדאל סוויץ' אחר עם כבל TRS.

חברו פדאל אקספרשן ותיהנו מעולם חדש של שליטה מיידית והמשכית. הגדירו כמה כפתורים שתרצו שיתפקדו בתור ה-Heel וה-Toe וכל מה שהגדרתם יעבור דרך הטווח המלא של פדאל האקספרשן. ה-Sunset יהפוך לחלק מכלי הנגינה שלכם וירחיב את מרחב הביטוי המוסיקלי שלכם. ניתן להגדיר את פדאל האקספרשן לעבוד ב-Volume Mode שמספק שליטת ווליום חלקה, גם כשהוא במצב בייפאס. אם יש לכם פדאל אקספרשן, פתרון זה יהווה לכם חלופה מצוינת לפדאל ווליום נפרד.

 

 

 

מפרט טכני

מפרט טכני

מק"ט SUNSET
יצרן Strymon
תכונות נוספות מידע לא זמין
קטגוריה אוברדרייב/דיסטורשן
סוג אפקטים לגיטרה
צריכת חשמל שנאי 9VDC בלבד
שנאי כלול
מימדים מידע לא זמין
משקל מידע לא זמין
אחריות שנה

חוות דעת

הוסף את חוות הדעת שלך אודות המוצר

הנך סוקר: Strymon Sunset Dual Overdrive

כיצד תדרג מוצר זה? *

  ★★ ★★★ ★★★★ ★★★★★
דירוג

משלוחים והחזרת מוצרים

משלוחים
ווילד גיטרס שמחה להציע שירותי משלוחים חינם לכל רחבי הארץ על הזמנות מעל 90₪. עלויות המשלוח של הזמנות מתחת ל-90₪ ייקבעו לפי משקל החבילה ושיטת המשלוח שנבחרה. הזמנות מעל 90₪ יישלחו באמצעות שירות דואר רשום או דואר חבילות (בהתאם למשקל) של חברת דואר ישראל. ניתן לשדרג למשלוח אקספרס עד הבית הלקוח/העסק בשירות דואר שליחים בתוספת 30₪. בקיבוצים, מושבים וישובים קטנים חבילות שנשלחות בדואר שליחים מגיעות למזכירות/בית דואר ולא לבית הלקוח. הזמנות שמשקלן עולה על 35 ק״ג יישלחו באמצעות חברת הובלה בתוספת תשלום - המחיר ייקבע לפי המשקל והמימדים של החבילה. זמני אספקה משוערים: דואר רשום/חבילות 7-14 ימי עסקים | דואר שליחים 2-7 ימי עסקים

החזרות וביטולים

החזרת מוצר תתבצע תוך 14 יום מתאריך קבלת המוצר ועם חשבונית המקור ולא צילום. ניתן להחזיר את המוצר ולבטל את החיוב שלכם אלא אם תבחרו להחליפו במוצר אחר. עליכם לשלוח את המוצר אלינו חזרה תוך 14 יום מתאריך קבלת המוצר. על המוצר להיות סגור באריזתו המקורית, במצב חדש וללא שימוש. לא ניתן להחזיר מוצרים אשר נעשה בהם שימוש, נפתחו או נפגמו. בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה ייגבו דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ש"ח לפי הנמוך ביניהם, בתוספת עמלת ביטול של חברות האשראי.

Strymon

קניה מאובטחת SSL

משלוחים חינם לכל הארץ אפשרות לאיסוף עצמי

עד 12 תשלומים ללא ריבית בכרטיס אשראי

תשלום ב-PayPal

אפשרות החזרה/החלפה

אנא המתן...


הפריט התווסף לסל

{{var product.name}}
המשך בקניות
צפה בסל הקניות ועבור לצ'קאאוט