ווילד גיטרס מתגאה להזמניכם

כיתת אמן עם סיימון מקברייד

הוירטואוז הנחשב כיורש הראוי לגיטריסטים אייקונים כמו רורי גלאגר וגארי מור מגיע לארץ לערב מרגש שכולו גיטרות! הכניסה חופשית, הירשמו היום!

location-icon

אודיטוריום בי``ס רימון

שמואל הנגיד 46 רמה”ש

clock-icon

יום ה' 07.11.19

פתיחת דלתות: 19:30

coins-icon

הכניסה חופשית

מספר המקומות מוגבל!

לאחר טור אירופאי עם איאן גילאן (Deep Purple), כתיבה והשתתפות מלאה כגיטריסט ויוצר שני באלבומו האחרון של דון איירי, חתם סיימון באחת מחברות התקליטים המובילות בתחום הרוק באירופה, Ear Music, ביתם של אמנים אגדיים כמו אליס קופר, אל דימיולה, דיפ פרפל, ריף, פורינר ועוד שמות רבים ומובילים. עם הרכב בעל צוויון אירי מובהק כיאה לשורשיו, המכיל את מרטי מקלוסקי על התופים ודייב מרקס בעמדת הבס, הם מציגים ארסנל של חומרים מקוריים וייחודיים יחד עם ביצועי מחווה לגיטריסטים שעיצבו דור שלם.

עם אורח מיוחד

חוזה צ'אורה
מנהל המכירות הבינלאומי של PRS

עם אורח מיוחד

חוזה צ'אורה
מנהל המכירות הבינלאומי של PRS

במהלך האירוע תוגרל גיטרה אקוסטית PRS SE T55E!

שווי הגיטרה: 3,169₪

יכולות הגיטרה של מקברייד הפכו אותו לגיטריסט המוביל בסצנת הבלוז-רוק הבריטית. מוערך ומוערץ בקרב מקצוענים וחובבים כאחד. סיימון הוא אמן בית של PRS Guitars מזה שנים רבות אשר נבחר באופן אישי על ידי פול ריד סמית׳ בכבודו ובעצמו.

סיימון זכה בעבר בפרס הגיטריסט הצעיר של השנה וכעת הוא נחשב לאגדת בלוז-רוק וירטואוזית. מקברייד הוא רק בתחילת מה שחוזים עבורו כקריירה נוצצת. לאחר סיבובי הופעות עם גדולי הגיטריסטים כמו ג׳ו סטריאני, מופעי חימום באנגליה ואירלנד ביחד עם ג’ף בק וג’ו בונמסה וסיבוב הופעות אמריקאי עם המאסטרו ומועמד פרס הגראמי, דרק טראקס.

מספר חודשים לאחר יום הולדתו ה-16, צורף סיימון ללהקת המטאל Sweet Savage המתאחדת, ויצא לסיבובי הופעות רבים והקליט עמם שני אלבומי אולפן. לאחר שש שנים של הופעות עם מגוון הרכבים, סיימון יוצא לדרך חדשה ופוצח בקריירת סולו. אלבום הבכורה של סיימון עתיד לצאת בשנת 2020 דרך חברת התקליטים Ear Music.