מציג את כל 21 התוצאות

סינון מוצרים

Wampler Terraform

1,199

Wampler The Doctor Lo-Fi Ambient Delay

999

Wampler Pantheon Overdrive

875

Wampler Mini Faux Spring Reverb

665

Wampler Tumnus Deluxe

875

Wampler Dracarys

875

Wampler Latitude Deluxe

1,075

Wampler Latitude Standard

875 719

Wampler Sovereign

875

Wampler Plexi-Drive Deluxe

1,050

Wampler Pinnacle Deluxe v2

1,050

Wampler Mini Ego Compressor

665

Wampler Tumnus

665

Wampler Faux Tape Echo v2

1,060

Wampler Euphoria

875

Wampler Ego Compressor

875

Wampler Velvet Fuzz

875

Wampler Plexi-Drive

875

Wampler Dual Fusion

1,090

Wampler Pinnacle

875

Wampler Ethereal

925

לפרטים

ווילד גיטרס גאה להיות נציגה רשמית של Wampler בישראל.
מראשית דרכו כמתקין מודיפיקציות עד לליין שלם של פדאלים, בריאן וומפלר ופדאלי הבוטיק שלו מהווים סמל איכות לסאונד גיטרה אלוהי – תוך שימוש ברכיבים האיכותיים ביותר ללא פשרות ושימור הייצור בעבודת יד. וומפלר ידוע בזכות הפדאלים ה”מגבריים” שלו והדיוק האותנטי שלהם, ובנוסף גם בזכות האפקטים המהפכניים שתיכנן תוך שמירה על איכות סאונד עילאית ופשטות שימוש. וומפלר היה מאז ומתמיד “פריק ציוד,” שלאחר נסיון עם המון גיטרות, מגברים ופדאלים בכל שילוב אפשרי, החליט להביא לכם את הצלילים שגילה ורקח בראשו בצורת פדאל – פדאל לכל סאונד שקיים שיישמע מצוין בכל קומבינציית ציוד אפשרית.

בתחילת הדרך, בריאן ניגן על כל פדאל אפשרי וממש התאכזב שהם לא מייצרים את הסאונדים שהתגעגע אליהם, לכן התחיל באופן עצמאי לחלוטין לבצע מודיפיקציות לאותם הפדאלים על מנת שיישמעו בדיוק כמו שרצה. לאחר מכן וומפלר החל לבצע את המודיפקציות שעשה לפדאלים שלו גם לפדאלים של אחרים. אך, מכיוון שמודיפקציות לא הביאו את הפריצה בתחום שחשב, בריאן החל לתכנן מהיסוד פדאלים ייחודיים לחלוטין בעלי צליל שאין לאף פדאל אחר בשוק. ובזכות עיצובים אלו, חברת וומפלר נולדה וכל השאר היסטוריה. עם ליין רחב במיוחד המציע פדאלים לכל סאונד וצורך, וומפלר ממשיך לעשות היסטוריה ומפתח פדאלים שיתאימו לעולם המודרני ודרישותיו.

בריאן וומפלר בוחן ובודק יחד עם הצוות שבחר בקפידה כל פדאל ופדאל על מגוון גיטרות ומגברים כך שכל פדאל יתאים לכל ריג, לכל ציוד ולכל מצב תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר בעולם.