03-5473613 | אוסישקין 50, רמת השרון | שעות פתיחה: א'-ה' 12:00-20:00 / ו' וערבי חג 10:30-15:30

ווילד גיטרס גאה להיות הנציגה הרשמית והבלעדית של חברת Cling On בישראל.
טיונרים דיגיטלים עם קליפס קיימים בשוק כבר זמן מה, אך עד עכשיו לא הרבה השתנה בתחום. הם מגיעים בצורות וגדלים שונים, אך מכנה אחד משותף לכולם - מנגנון קליפס מסורבל אשר ברוב המקרים אפילו מכפיל את גודל המוצר.

הם בולטים על כלי הנגינה לעין הקהל, ובכל פעם שמכניסים את הגיטרה לקייס, אנחנו במקרה הטוב זוכרים להוריד את הטיונר מראש הגיטרה ובמקרים אחרים הטיונר נשבר, נאבד, או נשכח עם סוללה דולקת בקייס. גם החבר'ה ב-Cling On חשו צורך בטיונר שיהיה קטן יותר, דיסקרטי יותר וגם שיאפשר להשאיר אותו על כלי הנגינה באופן קבוע - וכך נולד הטיונר המגנטי הגאוני הזה.

לטיונר זה מנגנון מיוחד אשר נצמד באמצעות בסיס מגנטי לכל חלק בגיטרה, ומשתלב יפה באחורי ראש הגיטרה, בין מפתחות הכיוון, או על כל חלק (שטוח) על כלי הנגינה שלכם שתבחרו. אפשר גם להצמיד את הטיונר ישירות ללא הבסיס באמצעות המגנט העוצמתי שלו, לחלקי המתכת ברוב (לא כל!) סוגי הגיטרות.

למה טיונר Cling On?
הסדרה המגנטית ה-Cling On פותחה על ידי מוסיקאים עבור מוסיקאים, והיא מהווה שדרוג מהותי בעולם הטיונרים הדיגיטלים. יש לו כמה יתרונות משמעותיים לעומת טיונר קליפס רגיל. הוא לחלוטין משוחרר ממנגנון הקליפס הקפיצי המסורבל, וניתן להתקין אותו בדיסקרטיות על חלקו האחורי של ראש הגיטרה, כמעט בכל הגיטרות וכלי הנגינה השונים. בנוסף, אפשר להשאיר אותו מותקן על כלי הנגינה גם כשאורזים אותו בקייס הנשיאה, כך לעולם לא מאבדים או שוכחים את הטיונר.

מגיע בעיצובים מודרניים, עמידים ונוחים לשימוש, גם בגרסה קלאסית עם קליפס, וגם בגרסה החדשנית עם המנגנון הייחודי של Cling On, אשר התאפשר בזכות טכנולוגיה חדשנית והמגנטים החזקים בעולם.

Cling On

2 פריט(ים)

הפוך מיון

טבלה  רשימה 

1

2 פריט(ים)

הפוך מיון

טבלה  רשימה 

1

אנא המתן...


הפריט התווסף לסל

{{var product.name}}
המשך בקניות
צפה בסל הקניות ועבור לצ'קאאוט