ווילד גיטרס גאה להיות נציגה רשמית של Wampler בישראל.
מראשית דרכו כמתקין מודיפיקציות עד לליין שלם של פדאלים, בריאן וומפלר ופדאלי הבוטיק שלו מהווים סמל איכות לסאונד גיטרה אלוהי – תוך שימוש ברכיבים האיכותיים ביותר ללא פשרות ושימור הייצור בעבודת יד. וומפלר ידוע בזכות הפדאלים ה”מגבריים” שלו והדיוק האותנטי שלהם, ובנוסף גם בזכות האפקטים המהפכניים שתיכנן תוך שמירה על איכות סאונד עילאית ופשטות שימוש. וומפלר היה מאז ומתמיד “פריק ציוד,” שלאחר נסיון עם המון גיטרות, מגברים ופדאלים בכל שילוב אפשרי, החליט להביא לכם את הצלילים שגילה ורקח בראשו בצורת פדאל – פדאל לכל סאונד שקיים שיישמע מצוין בכל קומבינציית ציוד אפשרית.

בתחילת הדרך, בריאן ניגן על כל פדאל אפשרי וממש התאכזב שהם לא מייצרים את הסאונדים שהתגעגע אליהם, לכן התחיל באופן עצמאי לחלוטין לבצע מודיפיקציות לאותם הפדאלים על מנת שיישמעו בדיוק כמו שרצה. לאחר מכן וומפלר החל לבצע את המודיפקציות שעשה לפדאלים שלו גם לפדאלים של אחרים. אך, מכיוון שמודיפקציות לא הביאו את הפריצה בתחום שחשב, בריאן החל לתכנן מהיסוד פדאלים ייחודיים לחלוטין בעלי צליל שאין לאף פדאל אחר בשוק. ובזכות עיצובים אלו, חברת וומפלר נולדה וכל השאר היסטוריה. עם ליין רחב במיוחד המציע פדאלים לכל סאונד וצורך, וומפלר ממשיך לעשות היסטוריה ומפתח פדאלים שיתאימו לעולם המודרני ודרישותיו.

בריאן וומפלר בוחן ובודק יחד עם הצוות שבחר בקפידה כל פדאל ופדאל על מגוון גיטרות ומגברים כך שכל פדאל יתאים לכל ריג, לכל ציוד ולכל מצב תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר בעולם.

מציג 1–24 מתוך 26 תוצאות