ווילד גיטרס גאה להיות הנציגה הרשמית  של חברת ThorpyFX בישראל.


למה ThorpyFX?
ThorpyFX מוּנעים לחלוטין מתוך הרצון להוציא מוצרים שהם מרוצים מהם ב-100%. החברה מתגאה בכך שרואי חשבון אינם חלק מקבלת ההחלטות בכל הנוגע לפס הייצור, כל מוצר נבנה באיכות הגבוהה ביותר האפשרית. כל מה ש-ThorpyFX רוצים זה שתרכשו את הפדאלים שלהם באובססיה כזו המשתווה אל האובססיביות בה הם בונים אותם. לא מדובר בסתם עוד מוצר; זו ההזדמנות לעצב את הסאונד שלכם בסטנדרט הגבוהה ביותר שקיים.

משימה
המשימה של ThorpyFX היא לייצר את האפקטים לגיטרה שנשמעים הכי טוב, הכי עמידים והכי יפים שקיימים בשוק. כל זה מושג דרך עיצוב מעולה, הנדסה מעולה וההתמדה באתוס של אספקת “מכונות צליל מדויקות ועילאיות” עבור הגיטריסטים הבררנים שבינינו.

מה המשמעות של זה עבורכם?
אם ננסח זאת בפשטות, כאשר אתם רוכשים פדאל הממותג כ-ThorpyFX אתם קונים הבטחה. הבטחה לאיכות סאונד עליונה, הבניה העמיד ביותר שניתן להשיג ושימוש ברכיבים באיכות הטובה ביותר שקיימת. פדאלים מבית ThorpyFX נבנים כדי לשרוד את מפגעי הדרכים ועם זאת לספק לכם סאונד עקבי שוב ושוב בכל סביבת עבודה.

קצת על ThorpyFX
חברת ThorpyFX היא עסק משפחתי הממוקם בווילטשייר, בריטניה ונחשבת למתחרה חדשה ברחבת יצרני הבוטיק של פדאלי אפקטים. נוסדה ב-2014 ושחררה את המוצר הראשון שלה ב-2015, החברה מכוונת לקיום ההבטחה שלה לייצור מכונות צליל מדויקות ועילאיות עבור הגיטרה החשמלית.

לאחר קריירה מלאה בצבא הבריטי, רס”ן אדריאן ת’ורפי .M.B.E קיבל עידוד מאשתו ג’ורג’יה ללכת בעקבות התשוקה המאנית שלו לבניית פדאלים והפיכת היצירות המדהימות שלו לזמינות לציבור הרחב. תחילה, “Thorpy” בנה פדאלים כצורה של הירגעות שאפשרה לו להחזיק פדאלים יותר טובים מכל מה שהיה זמין לרכישה בשוק. הפדאלים האלה נבנו עם תשומת לב לפרטים שגבלה באובססיביות הזו לפרטים היא הבסיס של האופן בו ThorpyFX מייצרת את הפדאלים שלה.

ThorpyFX מייצרת מלכתחילה את הפדאלים שלה כדי:
• להישמע הכי טוב שהם יכולים להישמע. בזמן הפיתוח, פדאלים מבית ThorpyFX מושווים אל מול ביצועי המתחרים ונתפרים כדי לנצח אותם בכל התחומים.
• לעשות שימוש אך ורק ברכיבים הטובים ביותר שניתן להשיג כגון קבלים של Wima ו-Panasonic, נגדי metalfilm 1%, מגברי שרת ברמת אודיופיל ולוחות PCB מצופים זהב.
• לעשות שימוש בפוטסוויץ’ ה-3PDT האיכותי ביותר, עם פעולה חלקה ובניה שתחזיק לחיצות רבות. הם עולים לא מעט אבל איכות זה לא דבר זול.
• לעשות שימוש בטכניקות בניה עמידות כמו שקעים (של Neutrik) ומתגים מחווטים אוף-בורד כדי למנוע עומס פיזי על המעגל המודפס.
• לשלב מעגלי בטיחות כדי להפחית נזק פוטנציאלי שעלול להיגרם משימוש במקור חשמל לא תואם.
• להיות משהו שתתגאו להיות בעליו ותתגאו להשתמש בו למשך שנים רבות.

ווילד גיטרס » ThorpyFX

מציג את כל 14 התוצאות