ווילד גיטרס גאה להיות הנציגה הרשמית והבלעדית של חברת T-Rex בישראל.
חברת T-Rex הדנית המציעה מבחר גדול של אפקטים בקטגוריות אוברדרייב/דיסטורשן, קומפרסיה, בוסט, דיליי, וואה, ריברב, מודולציה ובנוסף גם ספקי כוח מקצועיים מסדרת ה-FuelTank. מדובר בחברה שפשוט הייתה חייבת להיוולד. היא הוקמה ב-1996 ע”י זוג חברים שהיו (ועדיין) מכורים למוסיקה ולציוד במטרה ליצור את ציוד ה-MIDI הטוב בעולם. מהר מאוד הם השיגו את מטרתם, עם השקת קונטרולר ה-Mac1 ובורד ה-BigFoot. אבל הייתה אווירה של שינוי בעולם, ו-T-Rex שאפו להוביל את הדרך.
 
מהיום ש-T-Rex התחילו לייצר אפקטים לגיטרה הם ידעו לאן הם מכוונים. הם רצו לייצר פדאלים פשוטים שעשו דבר אחד בצורה הכי טובה שאפשר.  כמו בכלי נגינה משובחים הפדאלים של T-Rex עשו שימוש בכל שילוב של טכנולוגיה שהיה נדרש, הציעו ממשק משתמש פשוט וסיפקו סאונד מדהים בכל דרך שהשתמשו בהם. השיא של סדרת הפדאלים הראשונה היה אחד מפדאלי הדיליי הטובים בהיסטוריה: ה-Replica. מאז T-Rex עברה דרך ארוכה אבל החברה עדיין מונעת על ידי אותו ניצוץ – אמונה מלאת תשוקה שהטכנולוגיה הנכונה יכולה לעשות דברים נפלאים לאיך שהמוסיקה שלנו נשמעת. כיום, “הטכנולוגיה הנכונה” היא האיזון האידאלי בין חום אנלוגי לדיוק דיגיטלי, מהונדס מהיסוד בכדי לשרת את הצרכים של מוסיקאים מקצועיים.

בין הנגנים המוכרים שמשתמשים או השתמשו באפקטים של T-Rex תוכלו למצוא את דיויד גילמור, גרג האו, סטיב לוקית’ר, בראד וויטפורד (אירוסמית’), ג’ון מאייר, מארק טרמונטי, ויני מור ועוד.

ווילד גיטרס » T-Rex Engineering

מציג את כל 2 התוצאות

סינון מוצרים