לוגו Soldano

ווילד גיטרס גאה להיות היבואנית הבלעדית של יצרנית המגברים Soldano בישראל.
החיים עבור חלק מאיתנו הם חיפוש אחר דברים מוחשיים, אך חמקמקים. יש כאלה ששואפים להפוך את הפנטזיות שלהם לחלומות ואת החלומות שלהם למציאות. במקרה של מייק סולדנו, החיים הם חיפוש אחר סאונד הגיטרה האולטימטיבי, צליל כל כך עמוק, כל כך “נכון”, כל כך מוסיקלי, שכשמדענים, היסטוריונים ומוסיקולוגים יקבעו מה זה “רוק’נ’רול” וימקמו את הדברים האלה במוזיאון הסמיתסוניאן, סאונד הגיטרה של Soldano יתפוס אגף משלו. האיש הזה, מייקל ג’יי סולדנו והשאיפה שלו לסאונד, יוצרים סיפור נהדר, סיפור מסע לכל החיים שהוא הרחבה ישירה של אהבתו לצליל הגיטרה הקלאסי.

 

מייק סולדנו ייסד את חברת Soldano Custom Amplification בשנת 1986 בלוס אנג’לס, קליפורניה. בתחילת הדרך סולדנו שיפר וביצע מודיפיקציות למגברים של יצרנים אחרים, ובשנת 1987 השיק את המגבר הראשון שלו – ה-SLO-100 והלקוחות הראשונים שלו היו סטיב לוקית’ר, אריק קלפטון, מארק נופלר, מייקל לנדאו, ויויאן קמפבל, ג’ון פוגרטי ולו ריד. ב-1991 גם אדי ואן היילן התחדש ב-SLO-100 אשר החליף את מגבר ה-Marshall 1959 התקול שלו, והחל מ-1993 גם Prince השתמש ב-SLO-100.

 

מבין הנגנים הנוספים שמנגנים וניגנו במגברים של Soldano תוכלו למצוא את אדם דוטקיוויץ’ (Killswitch Engage), פרנק בלאק (Pixies), גרי מור, ג’ורג’ האריסון (Beatles), ג’ורג’ לינץ’ (Dokken), בי. בי. קינג, ניל שון (Journey), נונו בטנקורט (Extreme), בוב וויר (Grateful Dead), אוריאנתי (מייקל ג’קסון), בראד דלסון (Linkin Park), ג’רי קנטרל (Alice in Chains), בראד וויטפורד (Aerosmith), באדי גאי, ג’ימי פייג’ (Led Zeppelin), ג’ו סטריאני, ריצ’י סמבורה (Bon Jovi), ג’ון פול ג’ונס (Led Zeppelin), סטיבן ואן זאנדט (Bruce Springsteen & the E Street Band), סטיב סטיבנס (מייקל ג’קסון, בילי איידול), סטיב ואי, סטיבי ריי וון, דרק טראקס, מארק נופלר (Dire Straits), מאט בלאמי, אריק קלפטון, וורן היינס (Allman Brothers, Gov’t Mule, The Dead) ועוד רבים טובים.

מציג את כל 6 התוצאות