לוגו Soldano

ווילד גיטרס גאה להיות היבואנית הבלעדית של יצרנית המגברים Revv בישראל.

 

חברת Revv נוסדה ב-2014 בוויניפג, קנדה, על ידי דן טרודו ודרק איסטולד. דן ודרק עמלו בכדי ליצור חברה המבוססת על צוות מלוכד של עובדים מסורים. יש יתרון בלעשות הכל לבד – הם יכולים לוודא שחווית ה-Revv שלכם תהיה ברמה הגבוהה ביותר – כל פעם. עם פוקוס על חדשנות ותמיכה בסצנת המוסיקה הגלובלית, משפחת ה-Revv העולמית גדלה מיום ליום.

 

המוצרים של Revv מתוכננים ומיוצרים עם תשומת לב לפרטים הקטנים לקבלת רמה חדשה של אמינות וביצועים. דן טרודו הסמיך צוות קטן ומסור לייצור כל המגברים, הקבינות והפדאלים של Revv בסטנדרטים הגבוהים ביותר בוויניפג, קנדה. אתם יכולים להיות בטוחים שכל דבר – מהפדאל המזערי ועד למפלצת ה-120 וואט שלכם – נבנה בקפידה ועבר בקרת איכות תוך שימוש ברכיבים הטובים ביותר למשימה.

 

המטרה של Revv היא לשלב סאונד ייחודי ומוכן למיקס ביחד עם איכות החיים ההופכת את ציוד הגיטרה שלכם לאמין וקל לשימוש. במשך שנים דרק איסטולד אסף פידבק מהאמנים המופיעים, נגני הסשנים ומהנדסי האולפן הטובים ביותר ליצירת צלילים שתמיד חותכים וציוד שתמיד מספק את הסחורה. כל המעגלים הינם מקוריים והציוד של Revv תוכנן בכדי להפוך ת החיים של גיטריסט המופיע, המקליט והמתאמן לקלים יותר. דוגמא טובה היא ה-D20 – המגבר הראשון בעולם שמגיע עם טכנולוגיית ה-Torpedo של Two Notes המציעה reactive load וקבינות וירטואליות מובנות.

מציג את כל 11 התוצאות