ווילד גיטרס גאה להיות הנציגה הרשמית והבלעדית של חברת Positive Grid בישראל.
חברת Positive Grid נוסדה ב-2008 עם רעיון פשוט: לפתח אפליקציית מובייל שתאפשר למשתמשים להתחבר עם הגיטרה ולנגן עם קבצי ה-MP3 שלהם. הם יצרו אפליקציה בשם JamUp שכיום משתרתת למעלה מ-3 מיליון משתמשים. עם הזמן רעיונות חדשים התפתחו ו-Positive Grid התחילו לחשוב על לספק פתרונות ממובייל למחשב ולפתח פלטפורמה מבוססת-ענן שבה משתמשים יוכלו לעצב, לשתף ולהוריד סאונדים לגיטרה. ב-2013 ו-2014 הרעיונות האלה נהפכו ל-BIAS Amp ו-BIAS FX, שכיום נחשבים לפלטפורמות התוכנה הנמכרות ביותר בעולם הגיטרות.

ב-2014 Positive Grid התחילו לחשוב על לשלב את חזון התוכנה עם חומרה. הם חשבו על הרעיון המהפכני של לשנות באופן וירטואלי את השפופרות (מנורות) של המגבר באמצעות ה-iPad ולאפשר למגבר שלכם להיות מה שאתם רוצים. הרעיון היה לבנות מערכת אקולוגית און-ליין עם אלפי סאונדים לגיטרה ולבנות מוצרי מובייל, תוכנה וחומרה סביבה. כך נולד ה-BIAS Head ב-2016. BIAS Head הוא זן חדש של מגבר, שמשלב באלגנטיות בין חומרה ותוכנה. BIAS Head מאפשר לכם לעצב ולשכפל כל סאונד מגבר במהירות הבזק, לשתף ולהוריד הדמיות Amp Match מקהילת ה-ToneCloud הייחודית, ולהשתמש בספריית הטון המאסיבית הזו במגבר 600W RMS.

ה-BIAS Head ו-Bias RACK יאפשרו לכם לדמות כל מגבר שאי פעם רציתם, ולעזור לכם למצוא סאונדים שלא ידעתם שאפשר ליצור. המגברים מגיעים עם תוכנת ה-BIAS Amp המפורסמת, שם תוכלו לשנות כל פרמטר במגבר כמו סוג וכמות המנורות, סוג השנאי, מבנה הגיין ועוד.

ווילד גיטרס » Positive Grid

מציג את כל 4 התוצאות