ווילד גיטרס גאה להיות הנציגה הרשמית והבלעדית של חברת Positive Grid בישראל.
חברת Positive Grid נוסדה ב-2008 עם רעיון פשוט: לפתח אפליקציית מובייל שתאפשר למשתמשים להתחבר עם הגיטרה ולנגן עם קבצי ה-MP3 שלהם. הם יצרו אפליקציה בשם JamUp שכיום משתרתת למעלה מ-3 מיליון משתמשים. עם הזמן רעיונות חדשים התפתחו ו-Positive Grid התחילו לחשוב על לספק פתרונות ממובייל למחשב ולפתח פלטפורמה מבוססת-ענן שבה משתמשים יוכלו לעצב, לשתף ולהוריד סאונדים לגיטרה. ב-2013 ו-2014 הרעיונות האלה נהפכו ל-BIAS Amp ו-BIAS FX, שכיום נחשבים לפלטפורמות התוכנה הנמכרות ביותר בעולם הגיטרות.

ב-2014 Positive Grid התחילו לחשוב על לשלב את חזון התוכנה עם חומרה. הם חשבו על הרעיון המהפכני של לשנות באופן וירטואלי את השפופרות (מנורות) של המגבר באמצעות ה-iPad ולאפשר למגבר שלכם להיות מה שאתם רוצים. הרעיון היה לבנות מערכת אקולוגית און-ליין עם אלפי סאונדים לגיטרה ולבנות מוצרי מובייל, תוכנה וחומרה סביבה. כך נולד ה-BIAS Head ב-2016. BIAS Head הוא זן חדש של מגבר, שמשלב באלגנטיות בין חומרה ותוכנה. BIAS Head מאפשר לכם לעצב ולשכפל כל סאונד מגבר במהירות הבזק, לשתף ולהוריד הדמיות Amp Match מקהילת ה-ToneCloud הייחודית, ולהשתמש בספריית הטון המאסיבית הזו במגבר 600W RMS.

ה-BIAS Head ו-Bias RACK יאפשרו לכם לדמות כל מגבר שאי פעם רציתם, ולעזור לכם למצוא סאונדים שלא ידעתם שאפשר ליצור. המגברים מגיעים עם תוכנת ה-BIAS Amp המפורסמת, שם תוכלו לשנות כל פרמטר במגבר כמו סוג וכמות המנורות, סוג השנאי, מבנה הגיין ועוד.

ווילד גיטרס » Positive Grid

מציג את כל 9 התוצאות

מגבר חכם לגיטרה ובס Positive Grid Spark Pearl
חדש
מכירה מוקדמת

מגבר חכם לגיטרה ובס Positive Grid Spark Pearl כולל תיק נשיאה מקורי

1,599

תיק נשיאה מקורי למגבר Positive Grid Spark

249

מגבר חכם לגיטרה ובס Positive Grid Spark

1,299

מדמה מגברים מוגבר Positive Grid BIAS Mini Guitar

3,650

מדמה מגברים מוגבר Positive Grid BIAS Rack Amplifier

5,990

מדמה מגברים מוגבר Positive Grid BIAS Head Amplifier

5,990

מדמה מגברים Positive Grid BIAS Rack Processor

4,630

מדמה מגברים Positive Grid BIAS Head Processor

4,630

פוטסוויץ’ Positive Grid BFS4 Footswitch

820