לוגו חברת Ovation Guitars

ווילד גיטרס גאה להיות היבואנית הבלעדית של חברת Ovation Guitars בישראל.

 

אפילו אחרי למעלה מ-50 שנות פעילות, Ovation עדיין נחשבת לאחת החברות המתקדמות בתחום הגיטרות האקוסטיות, עםם חשיבה עתידנית ועיצובים חדשניים ויחודיים רק לה. למעשה, שלא כמו גיטרות אקוסטיות מוגברות אחרות שבהן פשוט הוסיפו הגברה לכלי שתוכנן להיות אקוסטי, ב-Ovation כל כלי מתוכנן מלכתכילה למטרתו הסופית תוך כדי התחשבות בעיצוב המורכב, באלקטרוניקה ובסאונד ללא פשרות.

 

ב-Ovation, תהליך בחירת רכיבי האלקטרוניקה הוא חלק אינטגרלי מתהליך עיצוב הגיטרה החל מהרגע הראשון. הגיטרות של Ovation מיועדות לבמה, ולכן מאובזרות בפיקאפים ובפרה-אמפים החדישים והמתאימים ביותר לכל גיטרה. תוסיפו לזה את עיצוב הגוף המתוחכם והחדשני, חומרי גלם ברמה גבוהה וטופים מיוחדים, ותקבלו את אותם כלים מהפכניים שמוכנים לדרוש את תשומת הלב של הקהל על כל במה.

 

האיזון המושלם של גיטרות Ovation בין כלי אקוסטי לכלי במה בא לידי ביטוי בכמות האמנים שמנגנים וניגנו בגיטרות שלהם יום יום בהופעות והקלטות, ביניהם: גלן קמפבל, ניקי סיקס, מיק תומפסון, סטיב לוקיתר, רוי הארפר, ג’יימס הטפילד, אלכס לייפסון, ג’ון לנון, לאונרד כהן, אינגווי מלמסטין, בוב מארלי, זיגי מארלי, דייב מסטיין, ג’ימי פייג’, ואן מוריסון, אל דימיולה, רוברט פריפ, מיק ג’אגר, פול מקרטני, בריאן מיי, פרדי מרקיורי, סטיב מורס, ריצ’י סמבורה, פול סיימון, קט סטיבנס, אדי ואן היילן, רוי אורביסון, ג’ון דנבר, רוג’ר ווטרס, דיויד גילמור ועוד.

 

איפה שהכל התחיל

על גדותיו של נהר הפארמינגטון שבניו-הרטפורד קונטיקט, עומד לו בניין עשוי לבנים אדומות שהיה הבית לגיטרות Ovation, וכמובן לגיטרות הגוף המעוגל המקוריות. חברת Ovation נוסדה ב-1966 בתור חברת בת של תאגיד Kaman, חברת חלל גדולה שהעסיקה בעיקר מדענים, מהנדסים וטכנאים. נשיא החברה, צ’ארלס קאמן, שהיה מהנדס אוירונאוטיקה, איש עסקים, ממציא, פילנטרופ וגיטריסט חובב, החליט שהחברה שלו תוכל להשתמש בידע ובטכנולוגיה שלה כדי ליצור משהו חדש בעולם מלאכת הגיטרות הישן. לאחר כשנה וחצי של פיתוח וניסויים, מצאו המהנדסים של Kaman שהצורה היעילה ביותר לגב הגיטרה היא צורה מעוגלת שיוצרת סאונד עשיר, עמוק, עקבי ומלא יותר מאשר גב גיטרה רגיל. בנוסף לצורת גוף הגיטרה, הם ראו גם חיסרון בעצים המרכיבים אותו, לכן פיתחו את סגסוגת ה-Lyrachord, הבנויה מחומרים מתעשיית החלל ומסוגלת להתגבש בצורה דקה אך כמעט ובלתי ניתנת להריסה, לצד תכונות סאונד יוצאות דופן.

מציג את כל 17 התוצאות