ווילד גיטרס גאה להיות נציגה רשמית של יצרנית המיקרופונים MXL בישראל.

 

MXL Microphones היא מחלקת האודיו המקצועי של Marshall Electronics, חברה פרטית שמתמחה במוצרי אלקטרוניקה תעשייתיים ולשימוש פרטי. Marshall Electronics נוסדה בשנת 1980 על ידי לאונרד מארשל, שמתפעל את החברה, ובבעלותו היא נמצאת עד היום. העניין והתשוקה שלו למיקרופונים היו הכוח המניע מאוחרי הקמת חברת המיקרופונים.

 

לאונרד מארשל היה מהנדס אלקטרוניקה בשנות ה-80 המוקדמות כאשר הוצגו בפניו כבלי אודיו ווידאו שיוצרו על ידי חברה יפנית בשם Mogami Cable. כבל האודיו פותח על ידי המדען הראשי של Mogami ואוניברסיטה יפנית כדי להראות כיצד מבנה החומרים יכול לשפר את איכות הצליל. מארשל הביא דוגמיות חזרה לארה”ב והסאונד הצלול והשקוף של הכבלים הללו הפכו במהרה לרף תעשייתי בחיווט אולפני אודיו מקצועיים. בשנת 1985, מארשל החל לחווט את המוצרים שלו עם מוצרי Mogami Cable ומחברים באיכות גבוהה. היום, Marshall Electronics היא המפיצה המובילה של Mogami בעולם.

 

עם חברת הכבלים שלו מוקמת וגדלה, מארשל הפנה את מירב תשומת ליבו למצלמות ועדשות מקצועיות. מארשל היה הראשון לשווק מערכות מוניטור LCD שטוחים לראק עבור אולפני טלוויזיה ב-1995. ואז, ב-1998, המיקרופון הראשון הושק.

 

המטרה של החברה הייתה לנצל טכנולוגיה ועיצוב חדשניים כדי לייצר מיקרופונים במחיר נגיש. שנים של מחקר ופיתוח הובילו להשקה של ה-MXL 2001 בשנת 1998, ואחריו ה-MXL 2003 ב-1999. MXL פיתחו ורשמו כפטנט את מתג ה-“Warm to Bright” שנמצא על דגמי Genesis II, V67i Tube, ו-V67. כמעט כל המיקרופונים של MXL מנצלים את איכות הסאונד של כבלי Mogami כאשר הם מחווטים בכבלים שלהם. MXL ייצרו לאורך השנים מיקרופונים שנמצאים כיום בשימוש רחב באולפני הקלטות, הופעות חיות, אולפני שידור, כנסי וידאו, כנסיות, בתי משפט, וגיימינג.

 

המטה הראשי, מרכז המחקר והפיתוח, ותפעול הייצור של MXL נמצאים במתקן של Marshall Electronics בטורנס, קליפורניה. החברה מפעילה מרכזי ייצור בארה”ב, סין, יפן, קוריאה ורוסיה.

מציג את כל 20 התוצאות