ווילד גיטרס גאה להיות הנציגה הרשמית והבלעדית של חברת Morgan Amplification בישראל.

חברת Morgan Amplification נוצרה מתוך הרצון לספק מגבר פשוט שנשמע מעולה, רגיש למגע ועם יכולת תגובה מהירה – וכל זאת במחיר הנגיש לרוב הגיטריסטים. החברה דוגלת בהפיכת המגבר לחלק אינטגרלי מהציוד שלכם, ובסיפוק חווית הנגינה הטובה והנוחה ביותר שיכולה להיות, ללא ערוצים רבים מדי או כפתורים מיותרים שעלולים לסבך את השימוש בו.

ב-Morgan מאמינים שהאיכות של מגברי המנורות נמדדת לפי הרכיבים שלהם, ולכן הם משתמשים בחומרים הטובים ביותר שיש. החברה משתמשת בספק כוח בעיצוב מיוחד של Mercury Magnetics שיקנה לכם חוויה טונאלית מדהימה. מגברי החברה שנבנים בעבודת יד יענגו אתכם למשך שנים רבות ומגיעים עם אחריות לשלוש שנים ושלושה חודשים על השפופרות.

ג’ו מורגן
מייסד החברה ג’ו מורגן בונה מגברים עוד משנת 1996. ניתן לראות את עיצוביו באצטדיונים בכל רחבי העולם, וכמעט בלתי אפשרי לצפות בטקס פרסי מוסיקה מבלי לראות את מוצריו על הבמה. עבודתו מיועדת עבור המוסיקאי העובד, בין אם הוא מנגן בטיול עם החבר’ה או מופיע ברחבי העולם עם ג’ון מאייר. ג’ו יהיה הראשון לספר לכם שהשימוש במגברי מנורות הוא לא מדע טילים (הוא בעצמו היה חלק מצוות המהנדסים שפיתחו את לוויני ה-GPS הראשונים).

למה לקנות מוצרי מורגן?
מגברי החברה תוכננו להיות מוצרים באיכות גבוהה המסוגלים להופיע במשך שנים על גבי שנים, ומהווים ככלי המושלם עבור גיטריסטים מקצועיים. ישנה סיבה טובה שבזכותה המגברים הקלאסיים משנות ה-50 וה-60 עוד מבוקשים בימינו בעוד שהמגברים גדושי האפקטים נשכחים מהר יחסית לאחר שחרורם.

אנחנו חיים במפגש בין היסטוריה לטכנולוגיה, אך ב-Morgan Amplification מאמינים שניתן להסתכל על המגברים הישנים של פעם וליצור מגברים חדשים שירתמו את החתימה הטונאלית הקלאסית שלהם, תוך שילוב של חידושים מודרניים מבחינת ביצועים ואמינות. הדרך היחידה לעשות זאת נכון היא לעזוב את קיצורי הדרך ולהשתמש ברכיבים הטובים ביותר בשוק, וזה בדיוק מה שעושים ב-Amplification Morgan.

ווילד גיטרס » Morgan Amplification

מציג את כל 9 התוצאות