ווילד גיטרס גאה להיות הנציגה הרשמית והבלעדית של חברת Mogami בישראל.
כבר למעלה מ-50 שנה Mogami מכהנת כיצרנית הכבלים הטובה ביותר בעולם. רוב האולפנים מחווטים עם הכבלים של Mogami, ורוב המוסיקה ששמעתם עד היום עברה בשלב כלשהו בהקלטה דרך Mogami. עם פיתוחים טכנלוגיים מתקדמים, חומרי הגלם והמחברים הטובים ביותר בתעשייה ומדיניות ה”אחריות לכל החיים ללא תירוצים,” הכבלים של Mogami מספקים את האיכות, שקיפות והצלילות הגבוהות ביותר תוך שמירה על רמת רעש מזערית להפליא. כל הכבלים של Mogami מיוצרים בנגנו, יפן ומורכבים באל סגונדו, קליפורניה, ארה”ב.

הכבל הטוב ביותר בעולם
יש סיבה למה קוראים ל-Mogami “הכבל של המקצוענים.” כמעט כל אולפן הקלטות בעולם מחווט עם Mogami, מה שאומר שכמעט כל מוסיקה ששמעתם עברה דרך הכבלים של Mogami במיקום כלשהו בשרשור: מ-Fleetwood Mac ועד ל-Foo Fighters, מ-Prince ועד ל-Pearl Jam ועוד. למה כל כך הרבה אמנים ואולפנים פדנטים בוחרים Mogami ולא מותגים אחרים? זה פשוט מאוד. ל-Mogami אין מתחרים בדיוק, רעש נמוך במיוחד, גמישות ואיכות נעלה. מקצוענים וחובבנים כאחד מהללים את הצלילות והשקט של Mogami.

איכות Mogami
ל-Mogami תמיד הייתה מסירות נחושה לאיכות, יושרה ועסקים מוסריים. כל מטר של כבל מיוצר בנגנו, יפן תחת הפיקוח הישיר של מייסד החברה שממשיך לעבוד כל יום.
כבעלי מלאכה אמיתיים, Mogami מסרבת להתפשר על איכות בתמורה לחסכון, ולעולם לא מעתיקה את עבודתם של אחרים. בכלכלה העולמית של היום, קשה לעקוב אחרי אלה שמייצרים בעצמם ואלה שממתגים מחדש מוצרים של יצרנים אחרים. בניגוד למותגים אחרים, Mogami לחלוטין שולטת על תהליך התכנון והייצור ולעולם לא תשכור את שירותיו של מפעל חיצוני. כל מוצר מוסמך לעמוד בדרישות הנוקשות ביותר, שמפורסמות בפומבי וניתנות לאימות.

פילוסופיית Mogami
ל-Mogami יש פילוסופיה ברורה: לתכנן כבלים שמציעים את מעבר הסיגנל המדויק ביותר. זה אולי נשמע כמו מטרה הגיונית, אבל למעשה המון יצרני כבלים משנים את הסיגנל למה שהם תופסים כ”הסאונד הטוב ביותר.” הבעייתיות בעיוות הלא טבעי הזה היא שהוא משנה את הסיגנל לצמיתות. העיוות יכול לגרום לכלי כלשהו להישמע יותר טוב בתדר מסוים, אבל גרוע בתדר אחר. מהות הסיגנל המקורי אבוד לעד. אין קסם ספציפי לכבל טוב. תכנון נעלה הוא שילוב של חומר מוליך, גאומטריית בידוד, הולכה והגנה וקשיחות הכיסוי, יחד עם מסירות פנטית לאיכות ייצור. רק מומחיות טכנית משולבת עם שנים של נסיון יכולים להפיק ביצועים יוצאים מהכלל.

אחריות לכל החיים
כל הכבלים של Mogami מורכבים עם הכבל, המחברים ושיטות ההרכבה הטובים ביותר בתעשייה. Mogami מאוד גאה ומאמינה באמינות מוצריה, עד כדי כך שהיא מעניקה אחריות לכל החיים “ללא תירוצים” ומבטיחה שתהיו לגמרי מכוסים אם משהו יקרה. בין אם הכבל שלכם נחתך, נקרע, נתלש, נמעך או שמחבריו נשברו, תקבלו כבל חדש.

מציג את כל 21 התוצאות

כבל גיטרה Mogami CorePlus Instrument

135180

כבל רמקול לפי מטר Mogami W3103

55

כבל גיטרה לפי מטר Mogami W2319

8

כבל גיטרה Mogami Gold Instrument Silent

250300

כבל גיטרה Mogami Overdrive Guitar

390565

כבל רמקול לפי מטר Mogami W3082

21

כבל אודיו לפי מטר Mogami W3080

8

כבל אודיו נחש “סנייק” 8 ערוצים Mogami W2932

56

כבל אודיו לפי מטר Mogami W2944

5

כבל אודיו לפי מטר Mogami W2806

10

כבל גיטרה לפי מטר Mogami W2552

7

כבל אודיו לפי מטר Mogami W2549

13

כבל אודיו לפי מטר Mogami W2534

16

כבל גיטרה לפי מטר Mogami W2524

14

כבל אודיו מאוזן Mogami Gold TRS-XLRF

150185

כבל אודיו מאוזן Mogami Gold TRS-XLRM

145180

כבל אודיו מאוזן Mogami Gold TRS-TRS

180215

כבל רמקול למגברי גיטרה Mogami Gold Speaker

185205

כבל XLR למיקרופון Mogami Gold Studio

145250

כבל פאץ’ לפדאלים Mogami Gold Pedal

90

כבל גיטרה Mogami Gold Instrument

145230