ווילד גיטרס גאה להיות הנציגה הרשמית והבלעדית של חברת Mission Engineering בישראל.
Mission Engineering היא החברה היחידה בעולם המתמחה בפדאלי אקספרשן וווליום היי-אנד עבור מגברים, מעבדים ואפקטים. כל הפדאלים מתוכננים ומיוצרים בארה״ב, והם מוצעים במבחר צבעים וגימורים. פדאלי הסוויצ’ינג אקספרשן הייחודיים של Mission מאפשרים לכם להשתמש בפדאל בודד עבור פונקציות מרובות, דבר שעוזר לכם להפחית את הגודל ואת המשקל של הפדאלבורד שלכם. הם עובדים ישירות עם המהנדסים של הציוד המקורי על מנת להבטיח אופטימיזציה של התכנון – הפדאלים פשוט עובדים טוב.

הפדאלים של Mission תוכננו כך שהם מציעים את הביצועים הטובים ביותר עם מדמי מגברים מודרניים כמו ה-Line 6 Helix, ה-Fractal AxeFX וה-Kemper Profiler, עם שלטי MIDI ומכשירים מקצועיים נוספים. כל הפדאלים מחווטים בשיטת point-to-point ומורכבים בקליפורניה עם הרכיבים האיכותיים ביותר. השלדה עשויה ממתכת חזקה ומקבלת שכבת POWDER COAT כפולה לגימור עמיד במיוחד. פוטנציומטר אטום לחלוטין יוודא שלעולם לא תצטרכו לנקות אותו.

את הפדאלים של Mission Engineering תראו על הבורדים של כוכבי ענק, באולפני הקלטה מובילים ועל במות של אינספור גיטריסטים מקצועיים. שדרגו את הביצועים שלכם עוד היום עם פדאל של Mission, רק בווילד גיטרס!

ווילד גיטרס » Mission Engineering

מציג את כל 6 התוצאות