ווילד גיטרס גאה להיות הנציגה הרשמית והבלעדית של חברת Heritage Guitars בישראל.

מייצרים גיטרות איכותיות כבר מעל ל-30 שנה
כבר משנת 1985, Heritage Guitars מייצרת את הגיטרות המשובחות ביותר במפעל ההיסטורי ברח’ פרסונס 225 בקלמזו, מישיגן ששימש את חברת גיבסון בין השנים 1917-1984. באמצעות ציוד מסורתי, צוות המומחים של-Heritage עובד כדי לשמור על המסורת בחיים תוך כדי שמירה על הסטנדרטים הגבוהים בשוק. עם יותר ממאה שנים של ידע שעבר ממייסדי החברה ג’ים דרולו, מרווין לאמב, ביל פייג’ וג’יי פיי מוטס, החברה מכוונת לא רק לייצור כלים עבור מוסיקאים, אלא גם ליצירות אמנות שיוקרו על ידי משפחות הנגנים לדורות הבאים שיבואו. כל הגיטרות של Heritage מיוצרות תוך השגחה צמודה ומתן תשומת לב לפרטים הקטנים.

מלאכת הייצור
ב-Heritage Guitars לוקחים ברצינות את תהליך ייצור הכלים; כל כלי שעוזב את המפעל עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר. כמה מהכלים האייקונים והמבוקשים ביותר בעולם נבנו במפעל שלהם. כיום, Heritage ממשיכים את המסורת, עובדים על חדשנות לקראת העתיד ומכבדים את העבר. הגיטרות מגיעות אל מוסיקאים שמצפים לא רק לגיטרה יפהפיה, אלא גם לכלי בעל טכנולוגיה מצוינת, איכות בניה גבוהה, סאונד נהדר ונגינה נוחה.

ידע רב מהמאה הקודמת
הצוות של Heritage ניחן בעשורים של ידע בבניה ותיקון כלי נגינה, ובילה אינספור שעות בחקר שיטות בניה היסטוריות. ידע זה מיושם ליצירת אוסף כלי נגינה המכיל את הלב והנשמה של יותר ממאה שנות בניית גיטרות במפעל של Heritage. החברה ממשיכה לעשות שימוש בשיטות מהעבר כמו גימור ניטרוצלולזה (nitrocellulose) ועצי טון מסורתיים כמו רוזווד ואבוני. כל הגימורים נעשים בעבודת יד וכל הצווארים מעוצבים בעבודת יד לעובי וצורה מדויקים. Heritage מבטיחה להמשיך להשתפר לפי בקשות הצרכנים, לעשות שימוש בחומרים האיכותיים בשוק ולהשתמש במכונת ה-Plek החדשנית על מנת להבטיח שכל גיטרה תעזוב את המפעל ברמה הגבוהה ביותר.

Plek
מכונת ה-Plek מאבחנת את לוח האצבוע והצוואר ומבצעת תיקונים מדויקים לסריגים ולנאט, דבר שמאפשר להגיע לססטיין מקסימלי ונוחות נגינה אופטימלית עם אקשן מושלם וללא זמזומים. כל גיטרה שעוזבת את המפעל עוברת דרך מכונת ה-Plek במפעל, ולאחר מכן היא נבדקת ועוברת סט-אפ אחרון על ידי טכנאי מקצועי.

ווילד גיטרס » Heritage Guitars

מציג 1–24 מתוך 25 תוצאות