ווילד גיטרס גאה להיות נציגה רשמית של ענקית כלי הנגינה הגרמנית GEWA בישראל.

 

חברת GEWA (גווה) נוסדה בשנת 1925 על ידי ג’ורג וולטר בעיירה אדרוף שבגרמניה, כאשר שיפור המוצר, השירות ותשומת לב לצרכיהם של הלקוחות היו תמיד בראש סדר העדיפויות. כיום, GEWA בעלת פריסה רחבה בשוק המוסיקה ומחזיקה בבעלותה מפעלים במזרח, המאפשרים הפצה בכל רחבי העולם תוך שמירה על איכות מוצר גבוהה ומחירים נגישים.

 

הרצון להשתפר הוא הבסיס להצלחה של GEWA
בדיקת הכלים בנקודות ההפצה של GEWA לפני יציאתם ללקוח מבטיחה אחידות ואמינות באיכות המוצרים. GEWA מבטיחה למסור את הכלים האיכותיים ביותר, כאשר כל כלי עובר בדיקה של צוות מומחה ומנוסה. המטרה היא ברורה – הכלים הטובים ביותר בכל טווח של מחיר!

 

מוצרים חדשניים
הודות לניסיון ארוך השנים בייצור והפצה של כלי נגינה, אביזרים ונרתיקים, GEWA הגישה פטנטים רבים ליצירת כלים חדשים ומרגשים. עם צוות נרחב ומקצועי, אין ספק שהסטנדרט הגבוה ימשיך גם בעתיד. קטלוג המוצרים של GEWA אינו מפסיק לגדול וכיום עומד על כ-35,000 מוצרים.

 

אחריות חברתית וסביבתית
כבר בתחילת הדרך האמין ג’ורג וולטר, מייסד החברה, כי עליו ליצור סביבת עבודה נעימה ובטוחה עבור עובדי החברה. בנוסף, GEWA מקפידה על החוקים המחמירים לשמירה על איכות הסביבה בכל מוסדותיה לדורות הבאים – עיקרון חשוב הבא לידי ביטוי בתכנון המוצרים.

ווילד גיטרס » GEWA Guitars

מציג את כל 11 התוצאות