ווילד גיטרס גאה להיות היבואנית הבלעדית של חברת Dingwall בישראל!

תשוקה, מרץ, חריצות, כנות, יצירתיות, גאווה, אובססיביות - אלו הן המילים שמתארות את הצוות ב-Dingwall Guitars.

ימים כלילות הם חולמים על דרכים לבנות כלי נגינה טובים יותר. כיום הם ממוקמים במתחם בגודל של כ-560 מ"ר באזור התעשייה של סאסקטוּן בקנדה. ל-Dingwall יש צוות יסודי של 14 עובדים העוסקים בבחירת העצים, ייצור הכלים ושירות הלקוחות.

ב-Dingwall הצוות מתייחס למלאכת הבניה עם תשוקה הגובלת באובססיה. איכשהו, האהבה שלהם לכלי הנגינה שהם בונים נשארת עם הכלים גם כשהם יוצאים לאוויר העולם. אולי זה מה שנגנים מתארים כ-"נשמה" של כלי הנגינה. תקוותם היא שהלקוחות לא רק יידהמו מהאיכות, מהתחושה ומהבניה של כלי הנגינה, אלא גם ייצרו עמם חיבור ברמה הרוחנית. כך תוכלו להפיק את המיטב מכלי הנגינה שלכם ולהביא את המיטב מתוככם.

סריגי מניפה עושים את כל ההבדל

גיטרות הבס של Dingwall נהיו שם נרדף לגוון נהדר וצליל מוגדר. כשנגנים רוכשים או עוברים לגיטרות הבס של Dingwall הם לא שומעים דבר מלבד שבחים מטכנאי הסאונד באולפן ובהופעות חיות, והסיבה לכך היא שהן יושבות בצורה טבעית במקום הנכון במיקס.

למה?
בזכות מערכת הסריגים שפרוסים בצורת מניפה, והצליל היסודי שהיא מייצרת.

• מתח שווה בין מיתר למיתר
• צלילים יסודיים חזקים ללא אוברטונים והרמוניות לא רצויים
• מיתר B שאינו רפוי

אם תביטו בפסנתר כנף, תראו שהמיתרים הנמוכים ארוכים יותר והגבוהים קצרים יותר, ותכונה זו גורמת למתח המיתרים המיטבי בכדי שכל תו יצלצל כפי שראוי שיצלצל. כעת, אם תביטו בגיטרה בס של Dingwall, תבחינו בכך שהמיתרים הנמוכים והעבים הם גם ארוכים יותר, והמיתרים הגבוהים והדקים הם קצרים יותר. הבדל האורכים בין המיתרים הוא הגורם העומד מאחורי הצלילות והמוגדרות של גיטרות הבס של Dingwall.

dingwall grand piano
ווילד גיטרס » Dingwall

מציג את כל 16 התוצאות