לוגו Daredevil Pedals

ווילד גיטרה גאה להיות היבואנית הבלעדית של Daredevil Pedals בישראל.

 

הפדאלים של Daredevil Pedals מיוצרים בעבודת יד בשיקגו, ארה”ב, על ידי אשף הסטומפבוקס ג’וני ווטור. כל הפדאלים כוללים מעגל אנלוגי ומפסק טרו בייפאס, והמבחר כולל מגוון פדאלי דרייב, פאז, בוסט ועוד.

 

“אני גיטריסט בלהקה. אני צריך פדאלים. זה בקצרה מה שקרה ב-15 השנים האחרונות. ההתהוות של Daredevil הייתה תוך כדי סיבובי הופעות, הקלטות, והוצאה של האגורות האחרונות שנשארו לי בארנק על מיתרים וציוד לגיטרה שאין לי אפילו מקום בשבילו בדירה שלי. אחרי חיפושים חוזרים ונשנים אחרי פדאלים שיוציאו את הסאונד שאני מחפש ללא הצלחה, החלטתי להתחיל לפרק את הפדאלים שברשותי לגורמים, להרכיב ולשפר. מהר מאוד זו הפכה לאובססיה וללילות לבנים רבים של עבודה. לאט לאט התחילה התעניינות מהסביבה הקרובה וחברים התחילו לבקש את הפדאלים לניסיון, והופ! הנה אנחנו – חברת Daredevil Pedals, פדאלים ב-100% עבודת יד בלב שיקגו מאז הקיץ של 2012. אני מאוד בררן כשזה מגיע לציוד סאונד ולעולם לא אייצר פדאל שלא הייתי משתמש בו בעצמי.

 

בתחילת הדרך בניתי מעגלי point to point ו-strip board ממש על פי המסורת, אני נהנה מזה מאוד, אז צפו למהדורות מיוחדות כאלה בעתיד. הפדאלים האהובים עליי ביותר הם המעגלים הקלאסיים משנות השישים והשבעים, מכונות טון ענקיות ומחווטות ידנית, כמו מכוניות “שרירים” אמריקאיות של עולם פדאלי הרוק אנד רול. כמעט כל הפדאלים של Daredevil הם בעלי עיצוב מעגל מקורי שלוכד בתוכו ייחוד משלו, סאונד שתקוע לי בראש שהופך לחומר פיזי עם חיים משלו. זה מה שמניע את כל הרכבת הזו, חיפוש אחר רעיונות חדשים וגישות חדשות לסאונדים קלאסיים שיתאימו לעידן המודרני. אני מתכוון לעשות את כל שביכולתי כדי להמשיך לייצר פדאלים במחיר נוח שישמעו מעולה ויספקו השראה לאנשים.

 

חברו את הגיטרה, כוונו את הכלים, ופשוט תהנו. ” – ג’וני

ווילד גיטרס » Daredevil Pedals

מציג את כל 12 התוצאות