ווילד גיטרס גאה להיות המפיצה הבלעדית של חברת Bugera בישראל.
כיום, אתה צריך להיות די משוגע בכדי לפתוח מותג מגברים חדש, או אולי פשוט מכור לסאונד ולדברים הזכוכיתיים האלה שקוראים להם שפופרות. לא משנה מאיפה השגעון שלהם הגיע, Bugera היו נחושים להביא משהו חדש לשולחן הגברת הגיטרה. ולא רק העתקים משעממים שכבר שמענו מיליון פעם, אלא פרצופים חדשים שישאירו חותם.

Bugera עושים את זה כמו שצריך. הם לא קונים רכיבים מהמדף ודוחפים אותם לתוך קבינות. לעשות את זה כמו שצריך מצריך משאבים רציניים. קודם כל, הם אובססיביים לגבי בחירת שפופרות. שנית, החברה היא מהבודדות שמייצרות כל רכיב חשוב במגברים ובקבינות – עד לרמת הסלילים והקונוסים ברמקולי הקאסטום שלה. ולבסוף, הם פריקים של איכות שיודעים איך להשתמש בשיטות ייצור מתקדמות לקבלת תוצאות וינטג’.

תכנון היי-טק לסאונד קלאסי. מגברי Bugera מורכבים מלוחות מגעים וחיווט ידני. הם לא מתנצלים על כך שהם משתמשים בלוחות מעגלים…כי כשעושים את זה כמו שצריך, זוהי הדרך הטובה ביותר למזער רעש ולמקסם עמידות.

חברת Bugera מציעה מגוון רחב מאוד של מגברי שפופרות לכל סגנון נגינה ובתקציבים נוחים במיוחד. ממגברי סדרת ה-V הוינטג’יים ועד למפלצות היי-גיין כמו ה-6262, TriRec ו-333XL, כל אחד יכול למצוא את המגבר המושלם עבורו. ועם טכנלוגיית ה-INFINIUM הייחודית של Bugera, שפופרות הכוח שלכם יחזיקו עד פי 20 ותהנו משנים על גבי שנים של סאונד משובח.

בואו לחוות את העוצמה של מגברי Bugera, בהפצה בלעדית של ווילד גיטרס.

מציג את כל 2 התוצאות

סינון מוצרים